•  Kaikki kylmäaineet analysoitu    
  •  Kylmäainepullojen maksuton laina-aika 6 kk

Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä mistä tahansa yritykseemme tai palveluihimme liittyvästä asiasta.
Teemme parhaamme vastataksemme sinulle mahdollisimman pian.

Separate email addresses with a comma.
  • Darment Oy


  • Pääkonttori ja noutomyynti
  • Ruosilantie 18, 00390 Helsinki
  • 020 55 88 250
  • info@darment.fi
  • 07:00 - 16:30

  • Kylmäainevarasto
  • Harkkoraudantie 7, 00700 Helsinki
An address must be specified for a map to be embedded

Darment Oy siirtyi 2.1.2024 alkaen ostolaskujen automaattiseen käsittelyyn. Toivomme teidän jatkossa lähettävän meille osoitetut laskut, joko verkkolaskuina tai uuteen laskutusosoitteeseemme. Avaa laskutusohjeet pdf-tiedostona  .

Esa Sievänen
Myyntipäällikkö, Tekninen myynti

+358 50 477 4227
esa.sievanen@darment.fi
(7:00 -15:00)

Kalle Leivo
tekninen myynti

+358 50 367 8341
kalle.leivo@darment.fi
(8:00 -16:00)

Markus Stigzelius
Noutomyynti

+358 50 509 8770
markus.stigzelius@darment.fi
(8:30-16:30)

Markku Parviainen
Toimitusjohtaja, Tekninen myynti

+358 400 577 075
markku.parviainen@darment.fi
(7:30-16:30)

Mikko Hyttinen
Varastopäällikkö

+358 50 441 1152
mikko.hyttinen@darment.fi
(7:00-15:00)

Esa Hyttinen
Varastonhoitaja

+358 44 493 4448
esa.hyttinen@darment.fi
(8:00 - 16:00)

​Ellen Parviainen
Taloushallinto

+358 40 552 5215
ellen.parviainen@darment.fi

Tommi Hongisto
Markkinointipäällikkö

+358 50 340 1367
tommi.hongisto@darment.fi 
(8:00-16:00)

Henri Kervinen
Verkkokaupan sisällöntuottaja

+358 50 368 8955
henri.kervinen@darment.fi
(7:00-15:00)

Wasim Khuzam
​Kaupallinen valokuvaaja

+358 50 470 7095
wasim.khuzam@darment.fi
(7:00-15:00)





Tuomas Patanen
​tuotantojohtaja

+ 358 44 769 9462
tuomas.patanen@darment.fi

Eero Korhonen
kemisti, kylmäaineiden analyysi

+ 358 50 516 8280
eero.korhonen@darment.fi

Adrian Oliva
Kylmäaineen käsittelylaitoksen työnjohtaja

+358 50 554 2997
adrian.oliva@darment.fi

Ilkka Hurri
kylmäaineen käsittelijä

ilkka.hurri@darment.fi

Margo Parts
Kylmäaineasiantuntija

+358 45 122 9107
margo.parts@darment.fi

Joseph Askndafi
Kylmäaineen käsittelijä

joseph.askndafi@darment.fi

Juuso Yliknuussi
VARASTONHOITAJA

+358 44 744 8848
juuso.yliknuussi@darment.fi

Jani Koponen
kylmäaineiden käsittelijä


jani.koponen@darment.fi

Tomi Kotovuori
kylmäaineiden käsittelijä, kylmäaineiden analyysi


tomi.kotovuori@darment.fi

Kimmo Grönmark
kylmäaineiden käsittelijä


kimmo.gronmark@darment.fi